nieuws over zwangerschap en baby
RSS icoon Email icoon Home icoon
  • Gezocht: Spermadonoren


    Geplaatst op 11 mei, 2012 Geen reactie

    Spermabank van Rijnstate Arnhem zoekt nieuwe donoren

    Voor heteroseksuele stellen met vruchtbaarheids-problemen, lesbische stellen of vrouwen zonder partner kan kunstmatige inseminatie met donorsperma (KID-behandeling) de vervulling van een langgekoesterde kinderwens betekenen. Er is echter een nijpend tekort aan donoren. Op dit moment is de wachttijd voor een KID-behandeling bij Rijnstate ruim 1,5 jaar en door het tekort aan spermadonoren loopt deze op. Daarom zoekt de spermabank van Rijnstate nieuwe donoren (mannen van 20 tot 44 jaar).

    Rijnstate Arnhem heeft één van de eerste en grootste spermabanken van Nederland. Lees meer over de spermabank en hoe je een spermadonor kunt worden.

    Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Toevoegen aan Symbaloo Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site
    Dit Babytjesnieuws is een onderdeel van Babytjes.nl, over zwangerschap en baby. Neem ook eens een kijkje in onze online winkel met positiemode, babyspullen en babymode. Ken je onze nieuwsbrief over zwangerschap en baby al?

    Gesloten voor reacties.