nieuws over zwangerschap en baby
RSS icoon Email icoon Home icoon
  • Madaga bezorgt 24/7 Baby on the go pack op Schiphol


    Geplaatst op 2 augustus, 2012 Geen reactie

    Verse baby- en peutergerechtjes; voor een ontspannen vakantie

    Madaga, de online traiteur voor kleintjes, bezorgt deze zomer 24/7 het Baby on the go pack op Schiphol. Vanaf vandaag tot 1 oktober wacht Madaga ouders en hun kleintjes op met een handig koeltasje, een koelelement en vier verse gerechtjes. Om de vakantie ontspannen te beginnen of het vakantiegevoel nog net iets langer vast te houden bij terugkomst.

    Wat zit erin?
    Madaga kookt pasta bolognese, kip-sinaasappelcouscous en stopt er een bosbessen-banaan- en een mango-banaanfruithapje bij. Voor de hele kleintjes worden de gerechtjes vervangen door een broccoli- en wortelgroentehapje. Het tasje met koelelement kan na afloop ook gebruikt worden voor een dag aan het strand of een picknick in het park.

    ‘Go baby’ bestellen
    Het Baby on the go pack bestellen kan vanuit huis, voor vertrek vanuit het vliegtuig of vanaf de vakantiebestemming door te sms’en (GO BABY) of te bellen naar +31 6 52 785 124, een e-mail te sturen naar gobaby@madaga.nl of direct via de website. De bestelling moet wel 48 uur van tevoren binnen zijn.

    Kosten
    Het koeltasje met koelelement en verse gerechtjes kost € 12,- (vanaf 4 maanden), € 16,- (vanaf 6 maanden) of € 18,- (vanaf 12 maanden). Dit is inclusief de bezorging door het Madaga-team op het meetingpoint van Schiphol.

    Oprichter en moeder Ingrid Keller-Cayet:
    ”Waar je ook naartoe vliegt, op deze manier heb je altijd een vers gerechtje bij je op het moment dat je kleintje wil eten.”

    “Een lege koelkast, een koffer vol met was, maar alle ouders hoeven nog even niks, want voor een vers gerechtje voor hun kleintje(s) is al gezorgd. Zo kan iedereen ontspannen thuiskomen.”

    Pilot aan boord bij Corendon
    Ouders kunnen nu ook tijdens hun vlucht met Corendon de verse gerechtjes van Madaga bestellen voor hun kleintje(s).

    Over Madaga
    Na 2 jaar intensieve voorbereiding starten Française Ingrid Keller-Cayet en Gerrit-Jan Westermann in 2011 Madaga. Met Madaga bezorgen zij verse gerechtjes voor baby’s en peuters waar ouders maar willen: thuis, op kantoor of op de crèche. Hiermee willen ze een verse oplossing bieden voor jonge en drukke gezinnen. Madaga gerechtjes worden naast de website ook verkocht via de duurzame supermarkt Marqt. Bij Madaga zijn zeven mensen werkzaam. Alles weten over verse #babyvoeding? Volg Madaga op Twitter (@Madagakleintjes) en Facebook (Madaga Voor Kleintjes)

    Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Toevoegen aan Symbaloo Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site
    Dit Babytjesnieuws is een onderdeel van Babytjes.nl, over zwangerschap en baby. Neem ook eens een kijkje in onze online winkel met positiemode, babyspullen en babymode. Ken je onze nieuwsbrief over zwangerschap en baby al?

    Gesloten voor reacties.